ДАЮ 31 БАЛ ЕСЛИ НАПИШЕТЕ НЕХАЙ (ПУСТЬ) За три тижні відремонтовали 64 км дороги. За перший тиждень

відремонтовали 40% того , що за другий тиждень а за третій - на 10 км більше ніж за перший тиждень. Скільки км відремонтовали третьго тижня​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайников Дима.

64км-100%

х-(40+10)

Составим и решим уравнение

100х=64(40+10)

100х=64*50

100х=3200

х=3200/100

х=32

Ответ:32 км