Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких у п'ять разів менше від другого дорівнює 9. Знайти ці

числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкина Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Одно число - х

Другое - 5х

(х + 5х) : 2 = 9

х + 5х = 9 * 2

6х = 18

х = 18 : 6

х = 3

Одно число (х) = 3

Другое число (5х) = 5 * 3 = 15

(3 + 15) : 2 = 9

Отвечает Узакбай Динара.

Ответ:

Пошаговое объяснение: