Яке з наведених рівнянь має безліч розв’язків? А) 2х+3 = 2х-3; Б) 2х- 3= -2х+3; В) 2х+3 =

2(1,5+х); Г) 2х+3 = 2(х-1,5).

Ответы на вопрос

Отвечает Цаплин Всеволод.

Ответ:

В)

Пошаговое объяснение:

2х+3=2(1,5+х)                                                                                                              2х+3=3+2х