Периметр прямокутника дорівнює 120см. Одна його сторона в 2 рази більша за іншу. Знайди площю

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P=120cм

a=в 2 раза>b

b=?

120/2=60

60/2*3=90

120-90=30

a=90

b=30

S=a*b

S=90*30

S=9*3=2700cм2