Велосипедист їхав 3 год із швидкістю 14км/год і 2год із швидкістю 18км/год. Знайти середню

швидкість руху велосипедиста. Помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Ашрапов Хамит.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14 * 3= 42 км проїхав за 3 години

18 * 2= 36 км проїхав за 2 години

(42+36) :5= 15,6 км/год середня швидкість руху велосипедиста