Туристи пройшли 14, 6 км, що становить 73% всього маршруту. Яка довжина маршруту? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Илья.
14,6/73=x/100
73x=1460
x=20
Отвечает Дынник Денис.

Ответ:

14,6 : 73 = 0,2 км - 1 %;

0,2 * 100 = 20 км - 100 %, длина маршрута.