1731. Вантаж масою 4,8 т розмістили на двох вантажних автомобілях, причому на перший навантажили

на 0,6 тбільше, ніж на другий. Скільки тонн вантажу на кожно-му автомобілі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Таборская Алла.

Ответ:Ответ:Пошаговое объяснение: І - х + 0,6 } 4,8 II - x 1) x + 0,6 + x = 4,8; (1 + 1)x = 4,8 - 0,6; 2x = 4,2; x = 4,2 : 2; х = 2,1 (T) - II. ... 1731. Вантаж масою 4,8 т розмістили на двох вантажних автомобілях, причому на перший навантажили на 0,6 т більше, ніж на другий.

Пошаговое объяснение: