Срочно к 22:30! Вантаж масою 4,8 т розмістили на двох вантажних автомобілях, причому на перший

навантажили на 0,6 тбільше, ніж на другий. Скільки тонн вантажу на кожно-му автомобілі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зейналова Эльмира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1-х

2-х+0,6

Х+х+0,6=4,8

2х=4,8-0,6

Х=2,1 т. На 1 автомобиле

2,1+0,6=2,7 на 2 автомобиле