Одне число більше другого в 11,5 рази(-ів), середнє арифметичне цих двох чисел дорівнює 54.

Знайди ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Радюкина Полина.

Відповідь:

(x+x+11,5)/2=38

(2x+11,5)/2=38

(4x+23)/4=38

4x+23=152

4x=129

x=129/4

Покрокове пояснення: