Середнє арифметичне трьох чисел — 23. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 1,5 рази(-ів) більше третього.Перше число дорівнює .Друге число дорівнює .Третє число дорівнює .​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Соня.

Третє число:

 \frac{2.5x + 1.5x + x}{3}  = 26 \\  \frac{5x}{3}  = 26   \\ \ x =  \frac{78}{5}  \\ x = 15.6

Друге число:

15.6 \times 1.5 = 23.4

Перше число:

15.6 \times 2.5 = 39

Перевірка:

15.6 + 23.4 + 39 = 78 \\ 78 \div 3 = 26

Відповідь:

Перше число дорівнює:

39.

Друге число дорівнює:

23,4.

Третє число дорівнює:

15,6.