Слать речення до задачи за два дні було продано 625 кг фруктів за перший день було продано в 4 рази

більше фруктів нок за другий Слыши фруктів було продано красного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коноваленко Елена.

Ответ:

125 кг - І дня, ІІ дня- 500кг

Пошаговое объяснение:

1) 625 : 5 = 125 (кг)

2) 125 × 4 = 500(кг)