Складіть рівняння до задачі: За два дні було продано 625 кг фруктів. За перший день було продано в

4 рази більше фруктів, нок за другий Скільки фруктів було продано кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Егоян Белла.

Ответ:

125 кг - за другий день

500 кг- за перший день

Пошаговое объяснение:

всього-625кг

перший день -в 4 рази більше ніж за 2

нехай х коефіцієнт пропорційності, тоді за другий день продано х кг, а за перший 4х кг.

4х+х=625

5х=625

х=125 кг- продано за другий день

125*4=500 кг -продано за перший день

Отвечает Юшина Юлия.

Ответ:500  125

Пошаговое объяснение:

х+4х=625

5х=625

х=125кг  2 день

125х4=500кг  1день