За два дні було продано 375кг фруктів.За перший день було продано в 4раза більше ниж за

другий.Скільки фруктів було продано за кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Лагунин Данил.

Ответ:340кг за перший день

85 кг за другий день

Пошаговое объяснение:

Всего - 425кг

Нехай за другий день було продано х кг овочів. Тоді у перший день було продано 4х овочів. Складемо рівняння:

х + 4х = 425

5х = 425

х = 425/5

х = 85 - За другий день

Отже, за перший день було продано 85*4 = 340 кг овочів