Резисторами з опорами 70 Ом і 130 Ом з‘єднані послідовно. Якою є напруга на цій ділянці кола якшо

сила струму в колі дорівнює 60 мА

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:Для розв'язання цієї задачі використовуємо закон Ома:U = I * R,де U - напруга в вольтах, I - сила струму в амперах, R - опір в омах.Оскільки резистори з'єднані послідовно, то сила струму в кожному резисторі буде однаковою. Знайдемо загальний опір з'єднання:R_total = R1 + R2 = 70 + 130 = 200 Ом.Тоді напруга на ділянці кола буде:U = I * R_total = 0.06 * 200 = 12 В.Отже, напруга на ділянці кола дорівнює 12 В.

Объяснение: