розв'яжіть задачу і напишіть будь ласка умову Задача: Марійка прочитала 25 сторінок книжки, що

становило третину загальної кількості сторінок. Скільки сторінок у книжці​

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Данил.

Ответ:

тритина=1/3

1/3=25

25×3=75