748. Одна вівця щодня випиває 8 л води, а ягня — у 4 рази менше. Скільки літрів води випивають

щодня вівця та ягня разом? пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8 : 4 = 2 (л) - выпивает в день ягнёнок

2) 8 + 2 = 10 (л) - выпивают вместе овца с ягнёнком в день