Один чоловик випиває за 10 днив 30 литрив води разом з сином вин випиває.за скилькиж днив син випє

30 литрив води

Ответы на вопрос

Отвечает Рагозина Ксения.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

30÷2=15(л) - син за 10 днів

30÷15=2(р.)

10×2=20(дн.) - вип'є син

Отвечает Хаконов Руслан.

Відповідь:30/2=15 за десять днів випиває син
15/10 = 1,5  літра   за   день  
30/ 1,5 = 20 днів  син  випє 30 літрів води  

Покрокове пояснення: