Попелюшка пошила 12 сорочек це становило 30%. Скільки сорочек необхідно було пошити Попелюшці​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.

Ответ:

40 сорочок

Пошаговое объяснение:

12÷30×100=0.4×100=40-сорочок було необхідно пошити