ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! Розв'яжіть задачу: Довжина одного куста дроту у 8 разів більша від довжини

другого. Знайдіть довжину більшого куста, якщо він на 282м довший від меншого. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Борняков Игорь.

Ответ: 8x=282

X=35,25

Пошаговое объяснение:

Отвечает Балобанова София.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай менший кусок х метрів, тоді більший кусок 8х метрів. За умовою:

8х - х = 282

7х = 282

х = 282:7

х = 40 2/7 м ( сорок цілих дві сьомих) меший кусок

8х = 8 * (40 2/7) = 322 2/7 ( триста двадцять дві цілих дві сьомих) м більший кусок.