Довжина одного куска дроту у 8 разів більша від довжини другого. Знайдіть довжину більшого

куска,якщо він на 287 м довший від меншого.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Вероника.

первое бревно х, второе 8х, тогда
8х-х=287
7х=287
х=41
41*8=328 м
ответ: 328м

Отвечает Козьяков Илья.

первое бревно х, второе 8х, тогда

8х-х=287

7х=287

х=41

41*8=328 м

ответ: 328м