. Перший кусок дроту в 4 рази довший, ніж другий. Після того, як від першого куска вдрізали 70 м

дроту, а віддругого 5м, перший кусок став на 25 м довший, ніж дру-гий. Яка була довжина кожного куска дроту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Усманов Даниял.

Відповідь: 120м; 30м

Покрокове пояснення:

Нехай другий кусок був х м, тоді перший кусок був 4х м. Після

того, як від першого куска вдрізали 70 м дроту, його довжина стала (4х-70)м. А коли від другого відрізали 5м, його довжина становила (х-5) м. За умовою довжина першого стала довшою від довжини другого на 25 м. Отже:

(4х-70) - (х-5)=25

4х-70 - х +5 = 25

3х - 65 = 25

3х=25+65

3х=90

х=90:3

х=30 м була довжина другого куска

4х=4*30=120 м була довжина першого куска.