Допоможіть пліз розв'язати задачу: Один кусок дроту на 54 м довший іншого. Після того, як від

кожного куска відрізали по 12 м, другий кусок виявився в 4 рази коротший першого. Знайдіть початкову довжину кожного куска дроту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Казенкова Кира.

Нехай довжина першого дроту x метрів, тоді другого (x-54) метрів. Рівняння за умовою:

x-12=4(x-54-12)\\x-12=4(x-66)\\x-12=4x-264\\3x=252\\x=84\\(x-54)=30

Відповідь: 84 та 30 метрів.

Перевірка: 84-12=72 м., 30-12=18 м., 72:18=4. Правильно.