Ширина прямокутника 8,4 см, що становить 80% довжини. Знайди периметр і площу прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунькова Дашулька.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 8,4:80*100= 10,5см довжина прямокутника

Р = 2(а+b)

P = 2(10,5+8,4)

P + 2*18,9=37,8 см периметр

S= ab

S = 10,5*8,4=88,2 см кв. площа