У магазині завезли 1600кілограмів . Зних 27% Огірків 42%. Картопля а. Решту Капусти завизли до

магазину

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсина Роза.

Ответ:

496 кг капусти

Пошаговое объяснение:

1600 = 100%

картопля і огірки = 69%

Х= 1600*69/100=1104 кг , картоплі і огірків .

Отже 1600-1104=496 кг капусти.