Літак виконував рейс між містами зі швидкістю 180 км на годину. якби він збільшив швидкість на 20

км на годину то міг би виконати рейс на 30 хвилин швидше. Знайти відстань між містами

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

900км

Пошаговое объяснение:

200(х-0,5)=180х

200х-100=180х

20х=100

х=100/20

х=5 год

180*5=900 км відстань між містами