На плані ділянки вказано масштаб 1:2000.Відомо,що відстань між точками на плані 1)1см 2)5см

3)1,5см 4)7,8см Обчисли відповідні відстані на місцевості

Ответы на вопрос

Отвечает Шестопалова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

масштаб 1:2000

відстань між точками на плані  - 1см

відстані на місцевості  2000 *1= 2000 см= 20м = 0,02 км

відстань між точками на плані  - 5см

відстані на місцевості  2000 * 5= 10000 см= 100м = 0,1 км

відстань між точками на плані  - 1,5см

відстані на місцевості  2000 * 1,5= 3000 см= 30м = 0,03 км

відстань між точками на плані  - 7,8 см

відстані на місцевості  2000 * 7,8= 15600 см= 156м = 0, 156км