5. На плані земельної ділянки з масштабом 1: 2000 відстань між двома точками дорівнює 5,7 см. Якою

буде відстань між відповідними точками на місцевості? А. 11,4 м;Б. 57 м;В. 114 м;Г. 1140 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Свечинова Виктория.

Відповідь:

В) 114м

Покрокове пояснення:

Масштаб 1: 2000 означає, що 1см на плані відповідає 2000см на місцевості. 1м=100см, тобто 2000см=20м. Відстань на плані 5,7см відповідає 5,7*20=114 м на місцевості.

Можна скласти пропорцію:

1см. - 20м

5,7см. - х м

х=(5,7*20)/1=114м