За якого значення а рівняння 4 - 2ax = -12 має корінь x=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичкина Диана.

4 - 2ax = -12

x = -4

4 - 2a *(-4) = -12

4 + 8a= -12

8a = -12 - 4

8a = -16

a = -2

Відповідь: -2