У домашній бібліотеці Марійки було 50 книжок. Згодом їх стало 150. На скільки відсотків зросла

кількість книжок у бібліотеці Марійки? *

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

простая пропорция

было 50 книг, увеличилость на 150-50 = 100 книг

50 книг   - это 100%

100 книг  - это х%

х = 100*100/50 = 200%

ответ

кількість книжок у бібліотеці Марійки зросла на 200%