.В першому кіоску було в три рази більше книжок ,ніж у другому.Коли з першого кіоску продали 300

книжок ,а в другий привезли 700 книжок,то в обох кіосках книжок стало порівну. Скільки книжок було в кожному кіоску спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоркина Венера.

Ответ:

1=3x-300

2=x+700

3x-300=x+700

3x-x=700+300

2x=1000

x=1000÷2

x=500

3×500=1500

1500-300=1200

500+700=1200

1200=1200

ответ в 1 было 1500, во 2 было 500