Обчисліть значення виразу. відповідь округли до сотих: 3,25:0,16+1,8462=.. 0,07:0,8-0,0252=..

Будь ласка з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.

Ответ:

3,25:0,16+1,8462=325:16+1,8462=20,3125+1, 8462=22,1587 а с округлением 22,16

0,07:0,8-0,0252=0,0875-0,0252=0,0623 а с округлением 0,06