Оленка намалювала 8 трикутників,а квадратів на 7 більше.Василько намалював 9 трикутників,а

квадратів у 7разів більше.Хто намалював фігур більше і на скільки більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сонин Валентин.

Оленка намалювала:

8+7=15 намалювала Оленка

квадратів

Василько

9×7=63 квадратів. Василькова намалював більше, ніж Оленка на

63-15=48