А. Скільки відсотків години становлять 33 хвилини? Б. Вміст цукру в яблуках становить 7,6%.

Скільки цукру міститься в 25 кг таких яблук? В. Ціну на товар знизили на 5% і він став коштувати 135 грн. Якою була початкова ціна товару?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Марсель.

Ответ:

А) 55% Б) 1,9кг В) 142,10

Пошаговое объяснение:

А) 60 - 100%

33 - x%

x = (33*100)/66 = 3300/60 = 55%

Б) 7,6*25/100 = 1,9кг

В) Пусть x - изначальная цена товара, тогда 0,95x - итоговая цена. Тогда

0,95х = 135

х = 135*100/95 = 142,10