У трьох автобусах було 108 пасажирів. Скільки пасажирів було у кощному автобусі,якщо у другому

автобусі було у 2 рази більше пасажирів ніж у першому,а у трейтьому на 7 менше ніж у другому.

Ответы на вопрос

Отвечает Дыченко Илья.

Відповідь:23;46;39

Покрокове пояснення:

Нехай в першому автобусі було х пасажирів, тоді в другому було 2х пасажирів, а в третьому (2х-7) пасажирів. В трьох автобусах було:

х+2х+(2х-7) пасажирів. За умовою:

х+2х+(2х-7)=108

3х+2х-7=108

5х=108+7

5х=115

х=115:5

х=23 пасажири було в першому автобусі;

2х=2*23=46 пасажирів було в другому автобусі;

2х-7=2*23-7=46-6=39 пасажирів було в третьому автобусі.

Перевірка:

23+46+39=108