За три дні було продано 240 кr ово- чів. Першого дия продали 25% усіx овочів, що становить 40%

овочів, проданих другого дня. Скільки кіло- грамів овочів продано третього дия

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.

1) 25% = 25/100 = 0,25

240 · 0,25 = 60 кг - продано в первый день;

2) 40% = 40/100 = 4/10 = 0,4

60 : 0,4 = 150 кг - продано во второй день;

3) 240 - (60 + 150) = 240 - 210 = 30 кг - продано в третий день.

Ответ: 30 кг.

Отвечает Юрченко Никита.

Ответ: 240 * 25% = 60

60 : 40% = 150

240 - (150 + 60) = 30

Пошаговое объяснение: