Сума двох чисел дорівнює 48, а їх різниця дорівнює 12. Знайти ці числа Дуже срочно, будь ласка! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Жумабек.

Ответ: 18 и 30

Пошаговое объяснение:

х+у= 48

х-у=12

х= 12+у

12+у+у= 48

12+2у=48

2у= 36

х= 18

18+у=48

у= 30