2) На одній ділянці у 3 рази більше кущів, ніж на другій. Скільки кущів на кожній ділянці, якщо

на першій ділянціна 28 кущів більше, ніж на другій? и умова​

Ответы на вопрос

Отвечает Ласточкина Дарья.

Ответ:

на одній ділянці 14 кущів, а на другій 42

Пошаговое объяснение:

х+28+х=х+3х

2х+28=4х

2х=28

х=14

14*3=42