Побудуй прямокутник,де довжина-8см,а ширина у 4рази менша.Знайди його периметр Р=?​


Ответы на вопрос

Отвечает Плохович Денис.

Відповідь:

довжина-8см

ширина-8*4=32см

Р=(8+32)*2=80см.

Покрокове пояснення: