У трикутнику всі сторони рівні. Його периметр дорівнює 36 см. Побудуй прямокутник, довжина якоо

удвічі менша за сторону трикутника, а ширина-на 3 см менша ,ніж довжина. Обчисли периметр цьоо прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.
36 :3=12(см) - длина стороны
12:2=6(см) -  длина прямоугольника
6-3=3(см) -  ширина
(6+3)*2=18(см) - периметр прямоугольника