Довжина прямокутник 12 см, а ширина -у 6 разів менша. Обчисли його периметр. Побудуй цей прямокутник


Ответы на вопрос

Отвечает Беркаш Милена.
Р=(а+в)•2. 1). 12:6=2.см ширина. 2). ( 12+2 )•2=28см
Отвечает Юдина Дарья.
Ширина 12:6=2 (см)
Р=(12+2)×2=28 (см