ПОМОГИТЕ!!! Задача № 1 Сторона квадратної керамічної плитки дорівнює 10 см. Скільки таких плиток

потрібно, щоб покрити підлогу в ванній кімнаті, довжина якої 2 м 50 см, а ширина 2 м. Задача № 2 Байдарка йшла 5 год зі швидкістю 4 км/год, а решту часу-зі швидкістю 6 км/год. Скільки годин вона була в путі, якщо всього вона пройшла 38 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Широков Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Задача №1

Площа квадратної плитки S=a^2=10^2= 100 см2= 0,01 м2

Площа  підлоги  S=a*b=2,5 * 2 = 5 м2

5 : 0,01= 500 шт таких плиток потрібно, щоб покрити підлогу в ванній кімнаті

Задача №2

4* 5= 20 км відстань ,яку пройшла байдарка за 5 годин

38 - 20 = 18 км відстань , яку пройшла байдарка зі швидкістю 6 км/годину

18 : 6= 3 години потратила на решту відстані

5+ 3= 8 годин вона була в путі