Ширина прямокутного паралепіпеда становить 60% довжини і 35% висоти обчисли об'єм прямокутного

паралепіпеда якщо його довжина 70дм .виразити об'єм. в кубічних детциметрах​

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70 * 60% : 100% = 42 дм ширина

42 см- 35 %

х  см  - 100%

х=42*100% : 35%

х= 120 дм висота

об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює:

V=a*b*h= 70 * 42 * 120= 352800 дм3