Довжинапрямокутного паралепіпида 120 м,ширина ставить 20% від довжини , а висота -50% ввд ширини

знайди обєм паралеппіпеда Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Каюмов Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 120 * 0,2 = 24 (см) - ширина

2) 24 * 0,5 = 12 (см) - высота

3) 120 * 24 * 12 = 34560 (см³) - объём