Довжина прямокутного паралепіпеда дорівнює 25 дм.Ширина становить 60процентів довжини а висота 30

процентів ширини.Знайди його обєм

Ответы на вопрос

Отвечает Мячина Соня.

1. 25:100*60=15 (дм) - ширина
2. 15:100*30=4.5 (дм) - висота
3. V=a*b*c
V=25*15*4.5
V=1687.5 дм3