1645. Автомобіль протягом t годин їхав зі швидкістю 85 км/год. Склади вираз для знаходження

шляху, якийподолав автомобіль, і обчисли його, якщо t дорівнює 0,5;0,8; 1,4; 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скульский Матвей.

Відповідь:

S=V*t

Покрокове пояснення:

S=85t;

Якщо t=0,5; тоді S=85*0,5=42,5

Якщо t=0,8; тоді S=85*0,8=68

Якщо t=1,4; тоді S=85*1,4=119

Якщо t=3; тоді S=85*3=255