Автомобиль протягом t годин їхав зі швидкістю 85 км/год. Склади вираз для знаходження шляху, який

подолав автомобиль, і обчисли його, якщо t дорівнює 0,5 ; 0.8 ; 1.4 ; 3

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллин Нурдаулет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S = V*t   V = 85 км/час

при t = 0,5  S = 85*0,5 = 42,5 км

при t = 0.8  S = 85*0,8 = 64 км

при t = 1.4   S = 85*1,4 = 119 км

при t = 3     S = 85*3 = 255 км