Турист їхав на велосипеді а год. Зі швидкістю 12км/год і плив на човні b год. Зі швидкістю 6км/год.

Сеільки всього кілометрів подолав турист? Склади вираз та обчисли його значення якщо а=3 год, а b=2.5 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.
12*3=36
6*2.5=15
36+15=51 ответ 51 годину