Знайдіть довжину кола, якщо його діаметр 4/5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

D = 4/5 см = 0,8 см

π = 3,14 см

С = ? см

С = π * D

C = 3,14 * 0,8 = 2,512 (см)