СРОЧНО Периметр трикутника дорівнює 140 см, а довжини сторін відносяться як 8:12:15. Знайдіть

сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Макуев Влад.

Ответ:

8+12+15=35

140:35=4

1ая сторона 8*4=32см

2ая сторона 12*4=48см

3я сторона 15*4=60см