Периметр трикутника дорівнює 132 см,а довжини сторін відносяться як 5:7:10.Знайдіть довжини сторін

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянов Роман.
Нехай х- коефіціент прорційності

тоді маємо рівняння: 5х+7х+10х=132
22х=132
х=6
Отже перша сторона 6×5=30см, друга 7×6=42см, третя 10×6=60см